| zUtteX a întrebat:

Salut, sunt la fotball si joc titular pe postul de fundas central, cum pot să zic la prof. ca să mă bage atacant (a văzut intr-un meci că un fundaş numai putea şi am jucat eu în locul lui, a văzut ca-s bun şi de atuncea aşa m-a bagat). Cum sa îi zic să mă bage atacant? FUNDĂ!

3 răspunsuri:
| alexro93 a răspuns:

Poti sa-i zici, gasesti tu un mod dar cred ca daca el te-a bagat fundas central stie de ce a facut-o

| LimonadaBaa a răspuns:

Dacă tu nu dai goluri degeaba te bagă el atacant.Mai bine rămâi fundaş că ştii că eşti bun pe postul ăla.Cu timpul te vei acomoda fundas.

| Mădă2213 a răspuns:

,,Domnule Eu nu ma simt bine pe acest post si cred ca as juca mai bine atacant''