| anonim_4396 a întrebat:

.. Am 13 ani si as vrea sa fac fotbal de performanta si as vrea sa incep de jos si sa ma duc la echipa de fotbal de aici de la mn de la sat...doar ca astia sunt daia care tipa la tn cand faci o greseala si imi e rusine..eu talent am si multi mi.au spus sa vin la echipa doar ca eu cunosc cativa...si vreau sa stiu daca e prea tarziu. A si inca un lucru..cum imi pot imbunatati rezistenta? ca asta e singurul lucru prost la mn. Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| WonderCC a răspuns:

Salut, cat cu tipatul nu poti face nimic, asa sunt toti se vad pe ei cei mai buni si tu, mai putin, este cam tarziu ca ar fi trebuit sa te apuci de undeva de la 7-8 ani dar merita sa incerci, cat despre rezistenta, ar trebui sa fugi cat mai mult, si pe zi ce trece cum 14-15 metrii mai mult, arata-le ca esti mai bun ca ei si nu o sa mai tipe, sau bate cativa din ei sa nu mai aiba curaj sa zica ps laughing