| alexionut45 a întrebat:

am 15 ani jumate si 1, 77-1,78 inaltimea pana la 18 ani am sanse sa ajung la 1.85 daca fac tractiuni multe?

6 răspunsuri:
| dumytryana00 a răspuns:

Depinde... Nu consider ca te inalti daca faci multe tractiuni.Fiecare creste in ritmul lui. Poate daca parintii tai sunt ialti o sa fi si tu ca ei... Oricum nu e bine sa grabim lucrurile de genul acesta. Asta cred eu!

| Tweetyxd a răspuns:

Mai bine ai face inot, te lungeste sau basket

| Alex97AlexAlexAlex a răspuns:

Salut.
Nu o sa cresti foarte mult din tractiuni mai bine te-ai inscrie la o sala de handball.

| Ingusic a răspuns:

Da tot ce e posibil, am citit undeva ca pina la 20 de ani crestem.

| Mihaitza009 a răspuns:

Poti ajunge si fara sa faci tractiunii pentru ca te dezvolti de preferat sa faci un sport fotbal handbal volei bascket orice

| criss89 a răspuns:

Salut,nu dar daca vei face inot si baschet cu siguranta te vei dezvolta armonios