| Porcusor112233441234 a întrebat:

Salut TPU! Am 17 ani si as vrea un program saptamanal de antrenament la fotbal, care contine forta, putere, agilitate, pilometrie, tehnica, etc., dar nu stiu cum sa le organizez...

Mentionez ca nu sunt la o echipa de fotbal, dar o sa merg in curand si nu vreau sa pierd timpul degeaba si as vrea sa ma recuperez din ani...

Va rog, un ex ce sa fac LUNI, MARTI, MIERCURI, JOI, VINERI, SAMBATA, DUMINICA

1 răspuns:
| Cosmin86 a răspuns:

Si nu gasesti un antrenor care sa-ti faca? Sau tu vrei gratis? laughing)