| George1432 a întrebat:

Salut TPU! Am 17 ani si de o saptamana am intrat intr-o echipa de fotbal. Cand am intrat antrenorul nu mi-a spus prea multe si m-a pus sa ma antrenez cu echipa. Intrebarea mea este dupa cat timp sau cand poate sa ma legitimeze? Pt ca nu mi-a zis nimic despre asta

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-avem de unde sti cat te va urmari la antrenamente si, posibil, in meciuri amicale.
Daca o sa corespunzi atunci te vor legitima, probabil dupa vreo luna.

| johnnny123 a răspuns:

Ce zici de ideea asta: Decât să tot repeți întrebarea asta de pe diferite conturi, nu ar fi mai logic să întrebi direct antrenorul?

| Cipi1212 a răspuns:

La 17 ani trebuia să fii legitimat deși ești de o săptămână acolo. E ca și cum ai lucra la negru.