| AlexDDDxD a întrebat:

Salut, TPU!

Am auzit ca vor fi niste semifinale la fotbal dintre urmatoarele echipe : Ateltico - Chelsea si Bayern - Real Madrid. Poate sa imi spuna cineva cand se vor juca si pe ce programe? ^_^ Multumesc.

6 răspunsuri:
| KrEaThYvE a răspuns:

Salut, presupun ca esti un microbist ca si minehappy. in primul rand, aceste meciuri ca si cele din europa ligue se vor difuza pe digi sport 1 /2/3, digi este posesorul principal care are drepturile de televiziune, desigur inca nu se stie sigur dar se poate difuza si pe canale precum look tv si dolce sport, iar data o sa fie probabil peste 3 saptamaniwinking poti cauta pe gogu

Răspuns utilizator avertizat
| Dannnniiii a răspuns:

Digi sport 1 &2, probabil si TVR 1.
Turul 22/23 aprilie, returul 29/30 aprilie.

Răspuns utilizator avertizat
| Dannnniiii a răspuns (pentru AlexDDDxD):

Haha, ok. Si da, sunt date sigure.