| BufnițăOmniscientă a întrebat:

Am decis sa practic stilul de dans ( break DANCE).Am 17 ani.ce credeti o sa reusesc? nu e prea tirziu? E un dans destul de greu asa ca nu stiu ce sa mai gindesc
Cam cit ar lua pina voi putea face cit de cit fata?

5 răspunsuri:
| Sebastian1996 a răspuns:

Daca iti place, atuci continua, nu conteaza cat timp iti va lua.

| Ichnat a răspuns:

Daca ai talent nu conteaza cand incepi...

Dupa un an vei stii ce se intampla pe acolo abia dupa 2 poti zice ca esti incepator tongue

| En3Rgi a răspuns:

Nu conteaza cati ani ai si nici daca e greu. Daca incerci si incerci pana la urma o sa reusesti.
Bafta!

| MadRaven a răspuns:

Buna!
Nu conteza varsta, important e ca esti hotarat si ca vrei za faci asta!
Rezultatele vor aparea, dar sa fii sigur ca va dura ceva.
Multa munca si vei reuși!
BaFta

| Andreeac33 a răspuns:

Daca esti mobil, faci fata cu siguranta.Asta implica mult timp si dedicatie.Niciodata nu e prea tarziu.laughingSucces!