| anonim_4396 a întrebat:

am o bicicleta iar la frana din spate avea o sarmulita mica aurie care a cazut cand ma plimbam iar acum merg in frana imi poate spune cineva cum se numeste sarma dau funda la cel mai bun raspuns?

1 răspuns:
| Mario1999 a răspuns:

Aceste piese mici nu au denumiri speciale de obicei si nu se gasesc atat de usor. Ele trebuie sa corespunda mereu cu tipul de bicicleta pe care il ai si nu este bine sa iei de capul tau. Cel mai bine ar fi sa mergi la un magazin destinat biciclistilor, cu piese de bicicleta, iar ei iti vor spune mai concret de ce ai nevoie si in jurul carui pret se invarte. Bafta!