| Pumasj01 a întrebat:

am o intrebare.Am auzit ca exista pentru sala, niste pastile care te ajuta sa iti iasa patratelele de pe abdomen in evidenta ceva de genul ca pompeaza oxigen nu sunt prea sigur. Daca stie cineva despre ce este vorba... Dau funda

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Oxid nitric, recomandabil de la o firma de calitate, de genul BSN.

Dar si mai eficient mi se pare un arzator de grasimi, lipo 6 de la nurex, costa 2 mil o cutie si te tine cam o luna, dar iti mareste arderile o gramada.

Ca sa se vada patratelele trebuie sa reduci grasimea la 10 %.