| cFlorin a întrebat:

Am o intrebare care este in special pentru Vasluieni insa pot raspunde si cei care stiu. Unde pot gasi in Vaslui(sau la voi in oras in ce magazin gasiti ) saniute de acelea de plastic sau lopetele de plastic (arata ca o lopatica dar e special conceputa pentru sanius )? DAU FUNDA SI VOT. Daca se poate va rog sa precizati si pretul

2 răspunsuri:
| romascuvlad a răspuns:

Kaufland,Interex (mi se pare ca s-a desfiintat, numai stiuwinking )...cauta si tu in magazinele mai mare. Yo sunt din Husi

| Ioana0308 a răspuns:

In Kaufland slobozia Penny mai multe locuri...