| mihainet a întrebat:

Am pariat pe fc barcelona intr-un meci. Daca scorul o sa fie egal, o sa pierd banii sau mi-i returneaza? Site-ul pe care pariez este gamebookers.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca ai pariat doar pe faptul ca Barcelona castiga atunci la orice alt rezultat (egal sau pierde) ai pierdut banii pariati. Numai bine!

| mgtow a răspuns:

Ori primesti jumatate din suma sau suma intreaga, intreaba-i prin metoda e-mail.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Depinde ce fel de pariu e, daca era sansa dubla, primesti inapoi, daca era 1-x-2, pierzi tot. Tu pariezi fara sa ai habar ce faci, apoi vii cu intrebari aici? Minunat!