| bacterie a întrebat:

am si eu o problema...

Vreau sa va spun ca am niste nedumeriri, imi place foarte mult sa joc fotbal si sa vizionez meciuri de fotbal, de aceea sunt la un club de fotbal din oras, dar, atunci cand merg la un meci (meci in care trebuie sa joc eu) sunt foarte motivat, ascult muzica, ma gandesc la faptul ca trebuie sa castig, sa depun mult efort, iar cand ajung in teren, parca mi se duce tot cheful de fotbal si imi revine doar dupa ce fac un lucru bun, adica dau un sut bun, o pasa perfecta sau asa mai departe... aveti idee de ce mi se intampla lucru acesta? Ce sa fac sa-mi vina cheful?

2 răspunsuri:
| MatiesIonut152212 a răspuns:

Buna, mai bacterie exact asa sunt si eu. Eu cred pentru. ca ai emotii cand ti se mai intampla gandeste la ce te bucura cel mai mult (gandeste-te ca o sa castigi) s-au asa ceva sper ca ti-am fost de ajutor. Si daca vrei id id meu matiesionut91

| MatiesIonut152212 a răspuns:

Buna, mai bacterie exact asa sunt si eu. Eu cred pentru. ca ai emotii cand ti se mai intampla gandeste la ce te bucura cel mai mult (gandeste-te ca o sa castigi) s-au asa ceva sper ca ti-am fost de ajutor. Si daca vrei id id meu matiesionut91