| Aaroon a întrebat:

Salut,TPU. Am vrut sa va intreb ca atunci cand ma duc la sala pe ce sa incep sa fac? Eu vreau sa slabesc dar si sa fac ceva masa. Avand in vedere ca am 1.64 si 80kg.Si trebuie sa iau ceva sa ma ajute? Nu vreau sa iau steroizi sau creatina. Si cam in cat timp o sa slabesc? Am fost ieri prima zi vreo 2 ore am baut 2l de apa.Va rog sa ma ajutati.

1 răspuns:
| JohnnyBi a răspuns:

Ce legatura are creatina (aminoacid) cu steroizii? esti spalat pe creier de toti idiotii?