| erabianleonard a întrebat:

As dori sa`mi recomandati o dieta stricta. Si un program de facut exercitii acasa pentru intarirea musculara si dezvoltarea lor. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Trasnea_Vladut_Andrei_1993 a răspuns:

Te scoli de dimineata si faci 50 de abdomene, 50 de tractiuni daca ai unde, 40-50 de flotari si 100 de genoflexiuni ...de dimineata dupa exerciti iti iei un mar si iesi afara din casa si alergi 1 ora jumate dupa te intorci acasa iti faci un suc de portocale NATURAL si iei 1 banana (la 12:00 ) dupa ce mananci te duci la sala si faci acolo exerciti si te intorci akas la 5:00 si la 6:00 mananci un iaurt cu fulgi de porumb si o caisa sau piersica si seara mai faci 50 genoflexiuni, 30 tractiuni si 30 de flotari si te culci! fundita?

2 răspunsuri:
| adnanandan a răspuns:

Cel mai bun sfat ar fi sa mergi la un nutritionist te va ajuta plus de asta cu siguranta veri face si niste analize care te vor ajuta!

Răspuns utilizator avertizat