| Stefan_Antiteza_1993 a întrebat:

As dori si eu sa stiu de ce nu imi merge rlsp 2007 pentru fifa 2007 cand imi aleg echipa romaneasca gazda sau oaspete nu imi merge cand se incarca sa apara meciu sa joc mi se inchide fifa si imi spune Fifa 2007 have occured an error send error raport/don't send

2 răspunsuri:
| Fly2Sky a răspuns:

Uite cum am facut eu : dupa ce il instalezi te duci in folderul cu FIFA 07 si intri in folderul data, apoi dai pe build. Dupa ce ai dat da unde scrie build. Astepti, sh dupa ce iti apare ceva cu fifa dai ok, iar apoi intri si joci cu ce echipa vre tu! Fundita! please me!

| Cristi92 a răspuns:

Reinstaleaza fifa si descarca rlsp v2 de aici http://www.fifaromania.net/download/fisier/rlsp-2007-v2/