| Dromichaites a întrebat:

.. As vrea sa cumpar un produs ce se numeste Men Solution Plus si sa merg la sala atat timp cat il iau.
Insă nu as vrea sa am niste muschi făcuți din steroizi, si nu știu daca acesta se incadreaza în categoria steroizi. De aceea v-as ruga sa imi explicati dacă este indicat sa îl iau sau nu. Mulțumesc anticipat!
Numai bine!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai lua rahaturi din astea. Vrei sa faci muschi sau doar sa lasi falsa impresia ca ai? Stiu tipi care arata ca dulapul si nu pot ridica o roata de rezerva de jos. Pe langa faptul ca daca incepi cu substante din astea, foarte proaste ca si compozitie, risti sa dai in probleme de sanatate grave, mai ramai si obligat sa continui mereu, ca masa musculara se deterioreaza rapid cand nu mai iei sau nu mai tragi. O sa arate urat dupa 1-2 luni fara exercitii constante.
Aaa, suplimentele astea, au substante toxice in ele, si in 90 % din cazuri iti distruge pateul. (adica ficatul)
Te poti duce la sala si fara sa bagi suplimente. Majoritatea o fac.
Noroc bun!

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

" sa arate urat dupa 1-2 luni fara exercitii constante. " -> mit si aberatie.

Suplimentele au "substante toxice"? Nu pot ridica o roata de jos?

Tu ai cat de cat HABAR despre ce vorbesti?

Din ce-ai aberat acolo, e clar ca nu stii nici 1 % despre suplimente.

Răspuns utilizator avertizat