| Twain a întrebat:

.. As vrea sa intru la liceul cu program sportiv din Tg Mures, dar nu ma pot hotara la ce sa ma duc la Fotbal sau Atletism. Astept poarerile voastrewinking

6 răspunsuri:
| rap4us a răspuns:

Fotbal! Tre' sa faci ceva care sa iti placa

| Ibrahimovic a răspuns:

Acum totul depinde de tine ce sport iti alegi, care iti place mai mult, la care esti mai bun...ambele sunt bune de urmat!

| TudyCFR a răspuns:

La atletism ai nevoie de mai multe si de multa munca. La fotbal zic ca ii mai bine daca ai putin talent si ai habar cu mingea. Fotbal aleg eu.

| XTreme00 a răspuns:

Eu zic sa te duci la ce vrei.Trebuie sa ai habar despre ce vrei sa faci.Eu as zice fotbal.Nu uita! La ce esti mai bun.Bafta.

| GrumpyGirl a răspuns:

Pai la ce esti mai bun

| Twain explică:

La fotbal as vrea sa fiu portar happy