| anonim_4396 a întrebat:

aveti idee cum pot slabi la fata? Mi se pare ca am fata prea grasa si eu nu sunt chiar gras in restul corpului ( 185 cm, 75 kg, baiat, 16 ani) aveti idei?

4 răspunsuri:
| Anonimuserr a răspuns:

Urmezi un regim de slăbit.
Încearcă să nu mai mănânci grăsimi, prăjeli pizze sau șaorme.
Fă mișcare.
Urmează o dietă bazată pe legume și fructe fără mâncărurigrase.
În rest ești bine înălțime foarte bună și kg.
Dar acum pe bune ca să te mai,, tragi la față" nu cred că are rost, așa este fizionomia feței tale.
Nu ești gras deloc.

Răspuns utilizator avertizat
| Adry05 a răspuns:

Daca slabesti in general se va vedea si la fata.
Fa-i masaje faciale
Bea multe lichide
evita in special dulciurile.

| clomid a răspuns:

Incearca sa iti dai palme peste fata in fiecare zi cel putin 15 minute si intr-o saptamana o sa vezi rezultate