| alexionut45 a întrebat:

cu exercitiul acesta http://www.youtube.com/watch?v=w_dNwVxW0v0 se va vedea in 3-4 luni ceva?

Răspuns Câştigător
| Silviulik a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474 Cu aceste exercitii poti avea abdomen evoluat in 3-4 luni, conteaza si alimentatia, mult succes.

2 răspunsuri:
| BracKMyhay95 a răspuns:

Ce sa se vada? asta lucreaza doar partea de jos a abdomenului. Dar nu abdomenele sunt importante ci alimentatia si sa faci jogging. Poti sa faci 1 sau 2 ori pe saptamana cam 3-4 serii de abdomene si ridicari de picioare.