| Alecset a întrebat:

...Cum fac ca sa scap da grasimea abdominala si sa conturez muschii nu asa oleaca sa se vada mai bine dar va rog fara sala... funda +vot cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| andreiiiukuuu a răspuns:

Ok! Fii atent poti face abdomene pentru a creste masa musculara abdominala dar asta nu te ajuta cu arderea grasimilor. Daca nu vrei sa mergi la sala fii atent. Iesi dimineata si seara la alergat cate 30 min! sau daca nu iti permite timpul macar o data in zi apoi incearca sa sari coarda, urca trepte, cam asta te-ar ajuta sa scapi de grasimi! Mananca slab fara ulei/grasimi sucuri acidulate si dulciuri si alte porcarii de pe la fast food!

4 răspunsuri:
| Marius1985 a răspuns:

Daca vrei sa dai jos grasime, dar nu vrei la sala, incearca sprinturile, sunt o emtoda foarte buna, desi sunt cam grele. uite aici: http://steroizi.ro/articole/sprinturi.php din experienta iti spun ca sunt mai eficiente decat alergatul usor.

| TudorMontana a răspuns:

Ba eu is [db]DeLLiRiC de pe cs (cred ca ma mai stii tudii_cumtiatarna ) ce faci pe aici boss laughing

| MikyMihaela14 a răspuns:

Depinde... daca ai grasime doar in partea abdominala fa abdomene si tine un regim stict fara prajeli si dulciuriwinking funda?

| andreiiiukuuu a răspuns (pentru MikyMihaela14):

Abdomenele nu elimina grasimile! Cum poti spune asa ceva?

| andreiiiukuuu a răspuns (pentru MikyMihaela14):

Ok! Fii atent poti face abdomene pentru a creste masa musculara abdominala dar asta nu te ajuta cu arderea grasimilor. Daca nu vrei sa mergi la sala fii atent. Iesi dimineata si seara la alergat cate 30 min! sau daca nu iti permite timpul macar o data in zi apoi incearca sa sari coarda, urca trepte, cam asta te-ar ajuta sa scapi de grasimi! Mananca slab fara ulei/grasimi sucuri acidulate si dulciuri si alte porcarii de pe la fast food!

Întrebări recente