| Anonim7578999 a întrebat:

Salut TPU.
Cunoaște cineva vreo sală de MMA din Buzău?

8 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Recomand crâșma "La șase craci". Mergi acolo, consumi și nu plătești, apoi faci scandal și ai parte de o sesiune intensa de antrenament - totul gratis.

| gabicoo a răspuns (pentru gabicoo):

Am uitat să precizez: E lângă fosta covrigărie a lui Marcel.

| Anonim7578999 explică (pentru gabicoo):

Salut, eu deja practic acest sport dar vreau sa schimb sala din cauza lipsei de profesionalims la sala la care sunt

| samiZiciPompier a răspuns:

Asta nu-i tara de bastina a lui Ciolacu?
Cred ca inca mai sunt mahalale pe acolo. E zic ca ai ce invata.
Totul e sa fii deschis la nou laughing putin curaj.

| gabicoo a răspuns (pentru samiZiciPompier):

Ce-au făcut băieții ți-au șters întrebarea cu urzica moarta? Îți dădusem un răspuns simpatic!

| samiZiciPompier a răspuns (pentru gabicoo):

Da mai nene. Astia sunt rasisti csf.
Da poti sa lasi aici raspunsul, chiar apreziez.

| gabicoo a răspuns (pentru samiZiciPompier):

Nu are rost. Ar fi ca ciorba veche de 5 zile reîncălzită.

Te îndrumasem să mergi la crâșmă, să te îmbeți și să cazi in boscheți sau sub gard, iar când te vei trezi vei găsi și urzici moarte - asta este varianta cenzurată. Când au șters întrebarea ta au scăpat și de răspunsul meu "colorat".

| Anonim7578999 explică (pentru samiZiciPompier):

Salut, eu deja practic acest sport la o sală dar nu este destul de mult profesionalism așa că mă voi muta la alta