| TheHeineken a întrebat:

daca am pus cateva meciuri pe un bilet la pariuri si nu sunt sigur de cateva thinking pot sa ii zic de exemplu 5/10 sau ceva de genu? OFER FUNDA!

Răspuns Câştigător
| MateoTrad a răspuns:

Da poti! Dar suma castigata va fi mai mica.La un bilet cu 1000lei castig la 10/10 daca pui 5/10 adica sa pierzi oricare 5 meciuri poti castiga in jur de 30 40 de lei.Dar exista posibilitatea de a pune baze.Gen pui 5 meciuri ca ies sigur si din celelalte 5 ca poti pierde 2 3 si castigi in jur de 150 lei