| anonim_4396 a întrebat:

daca descarc pokerstar in pc trebuie sa platesc ceva ca sa ma joc? sau joc gratis?

4 răspunsuri:
| mentholinks a răspuns:

Poti sa joci si cu bani virtuali. Nu e neaparat sa depui.

| jaguar12 a răspuns:

Nu, poti juca si gratis

| ImmortaluL a răspuns:

Nu, nu trebuie sa platesti, cand il instalezi ai acolo cand intrii in joc, ai variante, sa joci cu bani virtuali sau sa joci cu bani reali deci poti juca si gratis.

| valentino52 a răspuns:

Cum ai zis si altii poti juca pe bani virtuali sau chiar te poti inscrie la turnee freeroll sau sateliti, pe care daca le castigi poti lua bani reali(foarte putini). Daca pentru o depunere modesta de 10 $, eu spre exemplu din 1.10$ am castigat la un turneu si 1200 $, din 2.20$ am luat si 2.500$ si chiar mai mult prin rularea banilor castigati. Poate din 1.10$ nu am castigat intotdeauna 1000$, dar macar 30, 40 $ tot am luat. Apoi dintr-un turneu de 27$, sau 11 $ am luat premii destul de mari.