| stefangs a întrebat:

Daca o echipa pierde in tur cu scorul de 2-1 si in retur castiga cu scorul de 1-0 ce echipa merge mai departe?

Răspuns Câştigător
| SDC a răspuns:

Cea care inscrie mai multe goluri in deplasare, adica a-b =1-2 a-b=1-0,b se califica!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde unde s-a jucat meciul tur si cel retur, daca pierde acasa si castiga in deplasare atunci nu se califica deoarece se ia dupa golurile date in deplasare, daca iei 2 acasa si dai doar 1 in deplasare esti eliminat si invers!

| Robert_Chirita_1995 a răspuns:

Daca pierde 2-1 in deplasare si bate 1-0 acasa. Se califica!