| Voidwithin a întrebat:

Dati-mi si mie un program de intermediar pentru sala cu care lucrati sau ati lucrat si sunte-ti multumit.

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| st3fDub a răspuns:

Salut.Asta e antrenamentul meu de baza:Ziua 1tongueiept/Abdomen
Ziua 3:Spate/Trapez/Abs
Ziua 3:Umeri/Antebrat/Abs
Ziua4:Brate(Biceps,Triceps)/Abs
Ziua 5tongueicioare.
Fac maxim 4 tipuri de exercitii pe grupa, a cate 4 seturi, 6-8 repetari cu greutati mari. Abdomenul il poti lucra cu o zi de pauza intre.Nu fac cardio, incerc sa las timp mai putin de odihna intre seturi, cred ca tine oarecum loc de cardio, mai ales ca nu am nevoie sa slabesc, ba din contra.Programul e flexibil, lucrez de obicei dupa cum ma simt in ziua respectiva.Se mai intampla sa lucrez aceeasi grupa de doua ori intr-o saptamana, dar fac in asa fel incat sa fi trecut macar trei zile de la ultimul antrenament.Folosesc de obicei greutati libere, nu ma incurc cu aparatele. Daca vrei sa iti dau mai detaliat, tipuri de exercitii sa imi spui.Bafta.

| WarriorInReserve a răspuns (pentru st3fDub):

Ce antrenament idiot.
5 zile şi prost...

| st3fDub a răspuns (pentru WarriorInReserve):

Si ce anume e in neregula la el? Daca nu te superi...

| st3fDub a răspuns:

Rectific "Nu fac cardio, incerc sa las timp mai putin de odihna intre repetari". Intre seturi am vrut sa spun, ma rog...ai prins ideea.