| alexionut45 a întrebat:

dati-mi si mie va rog un site unde sa invat niste tehnici de de bataie.

3 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Da ce-ti trebuie sa te bati? Ai epuizat toate argumentele rationale is vrei sa recurgi la forta!? Vezi-ti de scoala de ceea ce ai tu de facut si nu te mai gandi la bataie. In caz ca nu iti trece fa-ti un dus rece sa te calmezi.

| mbzba a răspuns:

Teoretic nu o sa inveti nimic, prin practica se invata.Ti-as recomanda sa te inscrii la o sala de kickbox, karate, sambo etc.Depinde ce stil de lupta iti place tie.