| Neata_Marius_1994 a întrebat:

dau funda spuneti-mi si mie care e diferenta intre MASS FORTE CREATIN R( http://www.redis.ro/ro/masa-musculara/95-mass-forte-crea tin-r.html ) si IDEAL PROTEIN ( http://www.redis.ro/ro/proteine-concentrate/99-ideal-pro tein.html ) care credeti ca sunt mai bune si ce mati sfatui sa iau doresc sa creasca rapid masa musculara.multumesc

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Ambele sunt extrem de PROASTE si IEFTINE.

Ori cumperi ceva ca lumea ori mai bine cumperi mai multa mancare.

p.s. : ce intrebare e asta "care e diferenta"... uita-te SINGUR ce contine fiecare si compara, ce e asa greu?

| MassEffect a răspuns:

Mass forte este gainer si idealu ii concentrat, ca sa cresti mass forte, da nu suplimentul este imp ci alimentatia ta, dejeaba iei supliment daca alimentatia ta ii varza.Inceraca sa ai 6 mese pe zi si in comb cu suplimentul o sa apara rezultate. Bafta.

| rafa1987 a răspuns:

Ambele sunt varza,toti copii cautati toate prostile care sunt mai ieftine,dac ae mai ieftin nu inseamna ca e si bun, cu cat e pretu mai mare si calitatea mai buna, dupa cat se vede in poza esti mic, inca esti in crestere, manca mai des incerca din 3 in 3 ore cate putin si dupa 18 ani consumi si produse.