| Levelstar a întrebat:

Salut Tpu.De saptamana viitoare vreau sa ma duc la box cu un prieten. Spuneti-mi si mie niste sali de box in Bucuresti si cat m-ar costa pe luna

2 răspunsuri:
| SmileyOnline a răspuns:

X-Treme Pride Center- Facilitati centru:
Antrenor personal Aparate cardio Aparate fitness Ring de box Sac de box Sala arte martiale Vestiar

Discipline:
Aerobic Box Jiu Jitsu Kickbox MMA - Mixed Martial Arts Sali de Fitness Step Tonifiere Tae Bo Zumba

Xtreme Pride Center - sala fitness, aerobic si arte martiale Bucuresti sector 6 zona Militari - Politehnica.

Cu ce va convingem sa intrati la noi in sala?
-sala de forta-200mp(60 de aparate noi)
-sala fitness-150 mp
-sala arte martiale-400mp
-12 saci de 2m, 60kg
-tatami200mp
-10 perne perete
-1 ring profesional

Va invitam sa va adresati antrenorilor nostri pentru a va concepe un program individualizat, consiliere pe probleme de sanatate si de greutate in mod special, pentru a va asigura de un antrenament util si benefic supravegheat intr-o ambienta placuta.

X-treme Pride Center / Xtreme Pride Center

| Levelstar explică (pentru SmileyOnline):

Dar cat ma costa?