| Georgian_Daniel_Feraru_1997 a întrebat:

Doresc sa ma apuc de K1, la box nu am cum deoarece sunt cu scoala si decat sa risc sa fac absente si intr-un final sa ma las mai bine renunt.Acum problema la K1 este daca intaltimea ma dezavantajeaza intr-un fel si eu genunchiul stang l-am avut in ghips de la fotbal si nu prea am stat locului si acum este cum era inainte, se misca rotula si ma doare daca il intind.Parerile voastre imi vor fi de mare ajutor!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La K1 nu faci antrenamente ca si la box? Vezi-ti de scoala ca genunchiul tau nu tine la K1.

| onyvirus a răspuns:

Mai bine apucate de invatat la scoala si daca vrei k1 fa pe grozavu prin scoala ca gasesti nasu

| MadalinNou a răspuns:

Uite prietene, eu iti recomand sa te tii de scoala. daca ai probleme cu genunghiu s-ar putea daca iti aplica cineva o lovitura in zona aia sa iti sara de tot rotula. asa mai bine tinete deoarece nu stii cum vei putea fii acidentat si na. o sa iti doresti sa fii fost iar la scoala. MULTA SANATATE SI SPER SA ALEGI BINE.

| Georgian_Daniel_Feraru_1997 explică (pentru MadalinNou):

Eu sunt la un liceu sportiv oricum, profil inot.Ma tin de mult timp sa fac un sport de contact, stiu sa ma bat insa imi si place.Pot sa schimb profilul direct pe box dar la inot nu renunt pentru nimic in lume.Deci vreau sa stiu unde este mai multa bataie, la k1 sau la box