| alexionut45 a întrebat:

este posibil ca prin antrenamentul cu greutatea corpului sa ajung la forma asta? http://sanatate.acasa.ro/uploads/photos/225x169/225x169_ 017364-muschi.jpg

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Conteaza genetica, alimentaia bogata in proteine pentru muschi carbohidtrati ca energie si pudra proteica din zer, antrenamentele intensitatea lor nu isi imagina ca devi asa peste o luna, doua, culturismul cere multi banii suplimente care sunt scumpe plus ca nici carnea nu-i ieftina in concluzie fa sport pentru sanatate ca sa ajungi asa poti da in multi ani, culturismul e o pasiune, cel mai important e sasi placa cea ce faci