| RedTurtleeee a întrebat:

Eu am putina burta ca sa zic asa dar nu asta e problema.Problema este ca mainile parca sunt prea subtiri.Adica nu se potrivesc mainile cu restul corpului.Cum pot sa pun muschi pe brate sa fie putin mai groase?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

De burtica scapi prin sprinturi dimineata la ora 10, 3 minute alegi ca un om urmarit de un leu, o cursa 30 de secunda la maxim pauza 30 de secunde

ca sa pui masa musculara la brate bagi culturism plus o dieta bogata in grasimii naturale masline,nuci,ulei de masline, proteine oua, carne, carbo legume, fructe, fibre=legume

uite un site bun https://www.bodybuilding.com/fun/built-by-science-arms.html
eu recomand asta https://www.youtube.com/watch?v=4tIbpaazz2E
eu asta fac cu doua gantere dar trebuie si cu greutati mari pentru forta

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Https://www.youtube.com/watch?v=xRr7aGPuLzw
flotarii,tractiuni nu uita de ele sunt foarte bune

3 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Scapă de burtă în primul rând!

| NegoitaAlexandra a răspuns:

30 days fitness challenge- este o aplicatie pentru Android (nu stiu daca merge si pe Iphone), si acolo ai exercitii pentru brate, picioare, fund, abdomen si tot corpul. Este foarte folositoare din pct meu de vedere, dar daca tu vrei sa iti lucrezi bratele, fa doar exercitiile propuse pentru brate. Doar prin exercitiu fizic poti sa maresti masa musculara, altfel nu ai cum.