| alexionut98 a întrebat:

eu ma antrenez de fitness de vreo 3 luni si tin dieta dimineata 1 felie de telemea, 2 rosii si un pahar de lapte si seara carne de pui ori alte legume sau fructe si azi am mancat o jumatate de paine cu dulceata facuta sendwish imi poate afecta cu ceva dieta? dau fundawinking

5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

O singura felie NU, wtf, ar trebui sa ai mai multe constinte dupa 3 luni.

Ai doar 2 mese pe zi? straight face

| alexionut98 explică (pentru Cosmin86):

Da mai mananc intre mese cate o inghetata sau fructe

| Cosmin86 a răspuns (pentru alexionut98):

Oricum mananci foarte putin, si ai cam putine proteine pentru cineva care face fitness. Nu ai un instructor?

| alexionut98 explică (pentru Cosmin86):

Nu prea ma ocup cu aste scuze am exagerat cu fitness dar fac exercitii sa imi maresc muschii catusi de cat nu vreau sa arat cine stie ce laughing

| Cosmin86 a răspuns (pentru alexionut98):

Pai daca vrei sa-ti maresti muschii se schimba situatia, ai nevoie de mai multe proteine decat un om normal. Proteine = carne, branza, oua

Întrebări recente