| darckDNS a întrebat:

Eu vreau sa devin un PRO BMX-er.Stiu sa fac deferite scheme cu un BMX Stereo Bike End of The World- Ltd...
Dar puteti sa imi dati sfaturi la urm intrebare: Ce BMX ar trebui sa imi cumpar pentru a putea face performanta nu conteaza pretul dar vreau un bmx de calitate superioara bmx-ulului care il detin. Va rog Sfaturi! Funda :X xD!

1 răspuns:
| Senyorul a răspuns:

Care iti place tie. si unul usor ca sa poti face schemele cum vrei ..adica asta depinde si de tine...