| alexionut45 a întrebat:

fac niste sondaje si va rog sa ma ajutati ce este mai sanatos sa faci sala sau sa muncesti la tara? daca stai la tara si muncesti mereu merita sa faci sala?

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Muschii te vor face de ras la batranete cand vor atarna ca tatele unei babe o sa fugi de lume sa nu te vada, fa o alegere corecta si fi om in fire.

| beatbox97alex a răspuns (pentru mgtow):

Esti un retardat!

| mgtow a răspuns (pentru beatbox97alex):

Si tu esti un laudaros care o freaca la rece si niciuna nu se uita la tine la cat de urat esti laughing te depasesc cu mult filozofule.

| NDC12 a răspuns (pentru mgtow):

Si de ce spui asta?

Pentru ca ai 12-13 ani sau pentru ca esti invidios pe cei care merg la sala si arata de 15 ori mai bine decat tine?

| mgtow a răspuns (pentru NDC12):

Altu acum, du-te la mama sa iti citeasca o poveste inainte sa te ia somnul.

| beatbox97alex a răspuns (pentru mgtow):

La prostie normal ca ma depasesti laughing

| mgtow a răspuns (pentru beatbox97alex):

Logic la inteligenta nu la prostiile din capul tau.

| DenisAurelian a răspuns (pentru mgtow):

Muschii obtinuti pe cale naturala nu atarna

| herbil6 a răspuns:

De multe ori cei de la tara sunt mai tari dar e bine si cu sala eu iti recomadn munca zilnica deoarece e mai sanatos si nu trebuie sa platesti bani

| Cosmin86 a răspuns (pentru herbil6):

"De multe ori cei de la tara sunt mai tari", mai tari la ce, la strans recolta? laughing

| herbil6 a răspuns (pentru Cosmin86):

Nu la forta daca esti asa destept nici macar nu stii de unde vine laptele carnea etc Cosmin mai taci ca esti varza

| NDC12 a răspuns (pentru herbil6):

La ce sunt mai tari?

Nu trebuie sa platesti bani? Daca nu ii spuneai ce sa plateasca presupun ca el nu isi dadea seama, ce altceva poti plati?

| Cosmin86 a răspuns (pentru herbil6):

Nu am vazut pe NIMENI de la tara sa ia medalii la concursuri de forta.

In schimb aia din sali, da.

| danutz9100 a răspuns (pentru Cosmin86):

Daca faci sala nu inseamna ca faci pentru un scop anume, concursuri. Faci sala pentru tine, pentru sanatate si pentru recreere!