| NoName456 a întrebat:

m-am apucat de sala am 17 ani si as vrea sa fac bratele sa se cunoasca pieptu si abdomenu dupa as lucra si la spate etc dar nu stiu ce exercitii sa mai fac ziceti-mi si mie exercitii pentru brate piept abdomen big grin sau sa ma tin de "program" adica luni sa fac brate cu biceps marti altceva si daca e sa ma tin de program cine se pricepe sa imi zica "programu" big grin plus exercitii big grin dau funda

1 răspuns:
| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Http://www.megaproteine.ro/antrenamente-si-nutritie.html
uite programul pentru incepatori de pe megaproteine, simplu, usor, cu imagini, baga tare. si nu bratele sunt inportante, de fapt daca ar fi sa nu pot sa ajung la sala prima grupa peste care as sari bratele ar fi