| Enter27 a întrebat:

m-am dus la sala 2 saptamani am tras calumea si acuma nu stiu dc nu mai am pic de forta. nu-mi dau seama ce se intampla daca poate cineva sa-mi dea un sfat sau ceva plz DAU FUNDA

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Ai tras probabil si esti extenuat. Corpul are nevoie si de odihna pentru a se reface. Fa pauza 1-2 zile si vei cum e. Trebuie periodic sa faci pauze, sa ai zile in care nu mergi deloc la sala.

4 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Repet, nu stii sa te antrenezi, sa te odihnesti si sa mananci.

Invata alea intai.

| Alina_Liana_1999 a răspuns:

Poate febra musculara

| PrObLeMaTiCuL a răspuns:

Se poate sa fi facut FEBRA musculara

| dorugheorghe a răspuns:

Bea un RedBull si sigur iti revii, fa o pauza de o saptamana si vezi cum te simti, iar apoi baga tare, probabil esti la inceput si corpul nu e obisnuit.