| RandyCena a întrebat:

Ma numesc Stefan si vreau sa stiu ce meciuri sunt la SummerSlam 2011 WWE

Răspuns Câştigător
| crissangel a răspuns:

Pai este Mark Henry vs Sheamus, Kelly Kelly vs Beth Phenix, John Cena vs Cm Punk si cred ca arbitrul este Triple H.

3 răspunsuri:
| sceptic a răspuns:

Cui ii pasa cum te numesti?

| jeffhardy_8292 a răspuns:

Nui adevarat nul crede nu sau decis meciurile dor meciul dintre christian si randy orton pentru centura mondiala o sa fie un meci fara descalificari si apropo sin cara este accidentat si va lipsi 30 de zile deci nu-i corect ce o zis acel copil

| CevaSimplu a răspuns:

Pai meciurile nu sunt programate deja da cel mai clar la summerslam se intoarce batista http://www.youtube.com/watch?v=25zYT1y_Bsc