| PersanuAndrei a întrebat:

Salut TPU, mă poate lămuriri și pe mine cineva care e treaba cu Steaua și FCSB. Sunt aceiași echipa sau 2 diferite? Și la fel și cu Dinamo, sunt 2 echipe cu numele Dinamo?

Răspuns Câştigător
| Cipi1212 a răspuns:

Sunt două echipe: Steaua care aparține Ministerului Apărării și FCSB care aparține lui Becali.

6 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Steaua București este echipa armatei. FCSB este echipa lui Becali.

| ReddY25 a răspuns (pentru gabicoo):

Și a ta care? rolling on the floor

| ReddY25 a răspuns (pentru ReddY25):

Pe care o susții, bineînțeles

| gabicoo a răspuns (pentru ReddY25):

Eu sunt alegic la Jiji și la Fecali. Deci Steaua București aia veche - campioana de la Sevilla. Prefer să rămân blocat în trecut decât să-mi fie greață de Jiji și FCSB = Face Ce Spune Becali.

| ReddY25 a răspuns:

FCSB e Steaua, Csa nu e Steaua
Dinamo e și va rămâne aceiași echipă indiferent de conjuncturi

| Sebi2023 a răspuns:

FCSB e steaua