| Adrian1555 a întrebat:

Salut TPU
Merge sa combin bcaa cu lapte cu ciocolata sau sa-mi fac cu nescquick?
Am niste bcaa praf si au un gust grețos rau si ideea e sa stiu daca ii ia din efect sau nu

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Din cate vad niciun producator nu precizeaza ca aminoacizii pudra sa se ia cu lapte, n-am idee care ar fi legatura, dar ei mentioneaza : cu apa!

1 răspuns:
| DanielHX a răspuns:

Poti lua linistit cu lapte. Aminoacizii de natura sunt mai acrii, laptele contine si alti amino pe langa bcaa. Gustul nu cred ca e cel mai bun dar poti incerca.