| Takamine a întrebat:

Mi-am cumparat cu tricou cu Steaua si vreau sa imi imprimez numele meu si numarul pe spate. Cum as putea sa fac asta singur acasa, n-am acum bani sa-i dau la un magazin ce se ocupa cu chestii de genul asta. ( N-am nevoie de raspunsurile dinamovistilor ). FUNDA!

7 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

Hmm dar nu e scump e doar 15 leibig grin

| Takamine explică (pentru Niiiicu):

Unde asta?

| Niiiicu a răspuns (pentru Takamine):

La mine in oras

| EmiiLoveYou a răspuns:

Poti cumpara vopsea pentru materiale textile.
Iti faci sabloane cu numarul si numele ( desenezi cu un creion litera /cifra ) si apoi o despunezi in interior - adica nu pe margine, apoi asezi sablonul pe spatele tricoului si apoi te apuci de "colorat". big grin

| alexH a răspuns:

Da-i foc...

| Aninhha a răspuns:

Salut! Sunt niste stickare prin oras cu numere
s toate literele alfabeului iar pe spate au lipici deci le poti lipi oriunde...happy mai mult de 5 ron nu costa...

| Takamine explică (pentru Aninhha):

Nu cred ca suntem din acelasi oras.