| NancyTheBest a întrebat:

puteti sa imi dati un eseu pe tema sportul preferat.

3 răspunsuri:
| rowergirl a răspuns:

cel mai mare vis al meu a fost sa fiu o regina a apelor ca georgeta andrunache elisabeta lipa acestea candva au practicat canotajul un sport care ne-a adus atatea medalii pentru noi noi romanii care i-a facut pe straini sa se uite cu jint la noi dar despre care majoritatea romanilor nu stiu absolut nimic

| rowergirl a răspuns:

Si atunci am sa incep eu teoretic vorbind canotajul face parte dintr-un grup de sporturi nautice care se practica cu ajutorul unor ambarcatiuni puse in functiune cu ajutorul ramelor sau vaslelor dar de fapt cele spuse

| rowergirl a răspuns:

Sunt perea sarace de fapt acest sport te face sa te simti propriul tau stapan te face sa realizezi ca ramele tale te asculta dor pe tine si ca colegele tale sunt ca niste surori deoarece impartii tristetea si bucuria si ii