| ღღMirciuL0wღღ a întrebat:

Scuze categoria, dar... Asa! Mie imi place de o fata si nu stiu daca ei ii place de minesad. In unele seri ma gandesc la ea si... imi vine sa plang. Ce replici stiti sa o seduc? Sau cum sa ma comport? Baiat rau sau bun? Cum sa ma uit la ea? Etc. FUNDA MARE!

Răspuns Câştigător
| MiSeSpuneTyna a răspuns:

Fetelor le place sa le complimentezi. Deci cat mai multe complimente.Sa fi baiat bun sa te porti frumos cu ea, sa ii iei apararea.Sa te uiti la ea cu blandete. Sfaturile pe care tileam dat nu merg cu rice tip de fata, depinde si cum e ea.Bafta!winking

| ღღMirciuL0wღღ explică (pentru MiSeSpuneTyna):

Pai. eu am 11 ani si ea face...straight face 13.big grin

| MiSeSpuneTyna a răspuns (pentru ღღMirciuL0wღღ):

Owww, aici e complicat.Pentru ca ea e si mai mare.....Ai putea sa iti petreci timpul cu ea si sa vezi daca te place.Bafta!;)

| ღღMirciuL0wღღ explică (pentru MiSeSpuneTyna):

Multumesc mult! Te anunt daca merge:Xbig grin

| MiSeSpuneTyna a răspuns (pentru ღღMirciuL0wღღ):

Asa sa faci!

| ღღMirciuL0wღღ explică (pentru MiSeSpuneTyna):

Auzi... de ceva timp vb cu ea pe mess si imi zice ca ma place cam 50-55%. mi-a zis ca il place pe unu cam 60%... crying(((( ce pot sa mai fac?crying((

| MiSeSpuneTyna a răspuns (pentru ღღMirciuL0wღღ):

Offf.....Viata mea, e complicata treaba.....Nush ce sfat sa-ti mai daucrying.
Incearca sa.....Nu conteaza....Deci afla dc il place pe el mai mult decat pe tine deocamdata. Dupa imi spui si voi incerca sa te ajut, ok?

| ღღMirciuL0wღღ explică (pentru MiSeSpuneTyna):

Nu vrei id`ul ei?big grin

| MiSeSpuneTyna a răspuns (pentru ღღMirciuL0wღღ):

Mai dar se sperie fata cand incep s-o intreb dc nu-l placi pe... mircea cre' k te cheamalaughing

| MiSeSpuneTyna a răspuns (pentru ღღMirciuL0wღღ):

Poi vezi mai?!laughingFa asa cum ti-am spus intreab-o dc il place pe el mai mult decat pe tine si vedem noi dupa.

| ღღMirciuL0wღღ explică (pentru MiSeSpuneTyna):

Ooke...

| ღღMirciuL0wღღ explică (pentru MiSeSpuneTyna):

Mi`e rusine.tongue (cum sa-i zic mai pe ocolite?) laughing)

| MiSeSpuneTyna a răspuns (pentru ღღMirciuL0wღღ):

Incearcaaaaa...sa-i spui ce-i place la tipul ala.....alta idee n-am la ora astacrying

| ღღMirciuL0wღღ explică (pentru MiSeSpuneTyna):

Oke. incerctongue

| MiSeSpuneTyna a răspuns (pentru ღღMirciuL0wღღ):

Dar sa nu fii si u direct o iei mai asa, vb cu ea nu stiu ce nu stiu cum si dupa..."actionezi"laughingBafta!

| MiSeSpuneTyna a răspuns (pentru ღღMirciuL0wღღ):

App u joci metin2ro?

| ღღMirciuL0wღღ explică (pentru MiSeSpuneTyna):

Am jucat :p

| MiSeSpuneTyna a răspuns (pentru ღღMirciuL0wღღ):

Aha......Deci ai intrebat-o pe fata aia?big grin

| ღღMirciuL0wღღ explică (pentru MiSeSpuneTyna):

Stai k nu intra p net. cand e online ok? tongue (oricum... mersi pentru ajutor) app: o cheama Flavia big grin

| ღღMirciuL0wღღ explică (pentru MiSeSpuneTyna):

Nu imi zice. cica: de ce? esti gelos? sad

| MiSeSpuneTyna a răspuns (pentru ღღMirciuL0wღღ):

Si tu ce ai zis cand Flavia a zis asa?straight face

| ღღMirciuL0wღღ explică (pentru MiSeSpuneTyna):

Am zis ca nu`s gelostongue

| MiSeSpuneTyna a răspuns (pentru ღღMirciuL0wღღ):

Bv, deci...rahat nu mai am nicio idee...in fine, spune-i odata ca o placi, daca si ea te place norocul tau dar daca nu atunci da-o naibi treci maideparte, exista multe fete in lume.App in legatura cu intrebarea despre numele pe facebook, ai putea sa-ti pui numele real fff multe pers asa fac si asa am facut si eu.

| MiSeSpuneTyna a răspuns (pentru ღღMirciuL0wღღ):

Mai deci pan' la urma i-ai spus?

| ღღMirciuL0wღღ explică (pentru MiSeSpuneTyna):

Deci. i-am spus dar trebuie` sa raspunda.

| MiSeSpuneTyna a răspuns (pentru ღღMirciuL0wღღ):

Oooooff...ce complicata ii iubirea asta...da' cati ani are Flavia?

| ღღMirciuL0wღღ explică (pentru MiSeSpuneTyna):

13 si eu 11. app: a zis ca nu sad si mersi pentru ajutor! raman dator

| MiSeSpuneTyna a răspuns (pentru ღღMirciuL0wღღ):

Cu placere, oricand! Dar e pacat pentru tine imi pare rau...sadsadincearca sa uiti de ea gaseste-ti alta fata de varsta ta sau mai mica, la alea mari nu prea mg...App: si eu am 11.

| ღღMirciuL0wღღ explică (pentru MiSeSpuneTyna):

Apropo. esti fata?

| MiSeSpuneTyna a răspuns (pentru ღღMirciuL0wღღ):

Da.....credeai ca-s baiat?

| ღღMirciuL0wღღ explică (pentru MiSeSpuneTyna):

Nu... bine dahappy :p

| MiSeSpuneTyna a răspuns (pentru ღღMirciuL0wღღ):

Deci.....cum mai mg cu Flavia? mai vb cu tine?

| ღღMirciuL0wღღ explică (pentru MiSeSpuneTyna):

Mda. mai vb dar. ca si de obicei: ii e rusine sa stea langa mine.

| MiSeSpuneTyna a răspuns (pentru ღღMirciuL0wღღ):

Ii e rusine sa stea langa tine pentru ca esti mai mic nu? Incearca sa uiti de ea.o sa-ti fie mai bine...in fine asta-i parerea mea...dar daca gandesti altfel, fa cum crezi u.

| ღღMirciuL0wღღ explică (pentru MiSeSpuneTyna):

Mda. k sunt mai micsad

| ღღMirciuL0wღღ explică (pentru ღღMirciuL0wღღ):

In fine... app: u cati ani ai? laughing)) glumesc. :p imi dai id`ul tau? :d

41 răspunsuri:
| MiSeSpuneTyna a răspuns:

Orice*

| cosmin333 a răspuns:

Lasa deoparte pretenas acele vorbe de dragoste pentru ca lumea e mult mai pragmatica astazi.Incearca sa te autointroduci in cercul ei de prieteni si apoi fa-o sa intelega ca iti place de ea.Asteapta apoi sa vezi cum reactioneaza si dupa aceea iti poti da seama daca ai sau nu ai vreo sansa la ea.

| NumaiPentruMine a răspuns:

Da-i o floare.

Întrebări recente