| ღღMirciuL0wღღ a întrebat:

Scuze categoria, dar... Asa! Mie imi place de o fata si nu stiu daca ei ii place de minesad. In unele seri ma gandesc la ea si... imi vine sa plang. Ce replici stiti sa o seduc? Sau cum sa ma comport? Baiat rau sau bun? Cum sa ma uit la ea? Etc. FUNDA MARE!

Răspuns Câştigător
| MiSeSpuneTyna a răspuns:

Fetelor le place sa le complimentezi. Deci cat mai multe complimente.Sa fi baiat bun sa te porti frumos cu ea, sa ii iei apararea.Sa te uiti la ea cu blandete. Sfaturile pe care tileam dat nu merg cu rice tip de fata, depinde si cum e ea.Bafta!winking

41 răspunsuri:
| MiSeSpuneTyna a răspuns (pentru ღღMirciuL0wღღ):

Cu placere, oricand! Dar e pacat pentru tine imi pare rau...sadsadincearca sa uiti de ea gaseste-ti alta fata de varsta ta sau mai mica, la alea mari nu prea mg...App: si eu am 11.

| ღღMirciuL0wღღ explică (pentru MiSeSpuneTyna):

Apropo. esti fata?

| MiSeSpuneTyna a răspuns (pentru ღღMirciuL0wღღ):

Da.....credeai ca-s baiat?

| ღღMirciuL0wღღ explică (pentru MiSeSpuneTyna):

Nu... bine dahappy :p

| MiSeSpuneTyna a răspuns (pentru ღღMirciuL0wღღ):

Deci.....cum mai mg cu Flavia? mai vb cu tine?

| ღღMirciuL0wღღ explică (pentru MiSeSpuneTyna):

Mda. mai vb dar. ca si de obicei: ii e rusine sa stea langa mine.

| MiSeSpuneTyna a răspuns (pentru ღღMirciuL0wღღ):

Ii e rusine sa stea langa tine pentru ca esti mai mic nu? Incearca sa uiti de ea.o sa-ti fie mai bine...in fine asta-i parerea mea...dar daca gandesti altfel, fa cum crezi u.

| ღღMirciuL0wღღ explică (pentru MiSeSpuneTyna):

Mda. k sunt mai micsad

| ღღMirciuL0wღღ explică (pentru ღღMirciuL0wღღ):

In fine... app: u cati ani ai? laughing)) glumesc. :p imi dai id`ul tau? :d