| alexionut45 a întrebat:

se organizeaza concursuri de viteza sau skandenberg pentru cei de 15 ani?

7 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Evident, la 15 ani participi la juniori.

in ce oras esti? e un concurs de skandenberg maine la Constanta si pe 18 altul la Buzau. Deocamdata de astea 2 stiu, o sa mai fie unu in Bucuresti spre sf lunii

| alexionut45 explică (pentru Cosmin86):

Din curtea de arges...si cum ma pot inscrie la cel din Bucuresti?

| Cosmin86 a răspuns (pentru alexionut45):

Sa se anunte oficial.

O sa apara aici :
http://sknx.proboards.com/index.cgi?board=skandenbergconcursuri

Si probabil si pe www.bratdefier.ro

Dar stii regulamentul? Ai mai concurat vreodata?

| alexionut45 explică (pentru Cosmin86):

Nu..asta e prima data cand vreau sa concurez

| Cosmin86 a răspuns (pentru alexionut45):

Ai messenger? ca e putin de explicat

| AOLEVRIC a răspuns:

Concursuri de orice fel se organizeaza peste tot [ si de viteza ], a doua parte cu skandenberg-ul nu stiu.

Bafta!

| MariusGomoi a răspuns:

Da se organizeaza daca se dovedeste ca poti fata fata la acele 2 sporturi, asta depinde si de fiecare oras cum sta la capitolul organizari de astfel de evenimente