| Cristian7991 a întrebat:

spune-ti-mi si mie 2-3 meciuri sigure de maine sa bag 100 lei pe ele. Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Nu prea exista meci sigur! ce a facut barca aseara? laughing)

8 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Gramatica limbii romane. este o carte sigura. "spune-ti-mi". vai de steaua ta laughing

| Cristian7991 explică (pentru JohnnyBi):

Mai bine te abtineai. Nu ai tu de unde sa stii daca e vai de steaua mea sau nu.

| JohnnyBi a răspuns (pentru Cristian7991):

Nu stii cand se foloseste cratima. si vrei bani nemunciti, pe noroc. destul sa imi dau seama.

| Cristian7991 explică (pentru JohnnyBi):

Ok. Asta e parerea ta.
Mai bine incheiem conversatia.

| alexs99 a răspuns:

Toulouse-PSG 2
Liverpool-Swansea 1
Ajax-Alkmaar 1
Porto-Estoril 1
Cota:3, 96
O seara buna.

| Roliii a răspuns:

Mai bine iti iei altceva de bani decat sa-i pierzi. happy

| georgetzop a răspuns:

Meciuri sigure 100% nu sunt, ca recomandare iti pot spune: Dinamo 1.40, Bayern 1.25, juventus 1.25, lazio 1.45, valencia 1.50, psg 1.50

| Cristian7991 explică:

Va multumesc aproape tuturor de raspunsuri