| Zzarazz a întrebat:

spunetemi si mie citava metode de slabit.......Multumesc anticipat.

10 răspunsuri:
| MasterSpirit a răspuns:

Sa faci sport...sala,alergat,box. big grin

| NikkerBoy a răspuns:

Sunt aici pentru tricou. laughing

| VadTot a răspuns:

Salut >Daca ai o tarie de caracter si poti renunta la toate porcariile din comert. si mai faci si multa miscare. iti garantez ca slabesti automat!

| dyk3yy a răspuns:

Du-te la sala.

| Dreamer a răspuns:

Sala, cardio, innot, box, complexul chinezesc.

| cristi1505 a răspuns:

Cardio.E cel mai recomandat pentru slabit.

| Nickname1890 a răspuns:

Metode de slabit? Exista o singura metoda de slabit asta daca nu vrei sa iei in considerare si operatiile medicale

Metoda consta in SPORT SI DIETA! sipmplu!

| nesuferit a răspuns:

Un regim alimentar in primul rand, combinat cu efort fizic, care poate fi, alergat, bicicleta, cardio, dans, inot. cam orice