| Cosminake2012 a întrebat:

Sunt Atacant intr-o echipa si, mereu cand incerc sa fac foarfeca nu imi iese! Din cauza mea a pierdut echipa la un meci, pentru ca eu, ca "profesionitul" am incercat sa fac foarfeca din pasa unui coleg si problema e ca nu prind mingea. Ce sfaturi imi dati sa exersezi miscarea?

3 răspunsuri:
| theLOVEsc a răspuns:

Dupa antrenament (banuiesc ca faci) rogi pe un prieten sa ramana cu tine si sa iti centreze iar tu exersezi foarfeca pana iti reuseste....cand iti iese de 10 ori consecutiv poti sa o folosesti si in meciuri dar pana atunci in meciuri joaca SIMPLU.

| Purification a răspuns:

Cu antrenament, nu iti iese azi, nu iti iese maine dar tot o sa iti iasa. Mult noroc cu asta

| Trasnea_Vladut_Andrei_1993 a răspuns:

Deci ca sa poti face foarfeca iti trebuie experienta trebuie sa stii sa te pozitionezi adica sa stai la 10 cm de minge ca sa o prinzi in foarfeca mai bine sau sa faci antrenamente foarte multe si daca iti va iesi odata iti va iesi mereu!

Întrebări recente