| JusticeIonutz a întrebat:

Sunt baiat, am 15 ani, si greutatea mea variaza intre 53-55 de kg, 169 inaltime. De un an jumate fac exercitii pentru partea de sus a corpului deoarece eram prea slab siau avut mari efecte, m-am dezvoltat foarte mult in partea de sus a corpului. Dupa parerea me sunt o persoana OK insa am o problema cu partea de la genunchi in jos, doarece am numai osul cu putina fibra pe ele. si se vede foarte urat. partea de la bazin pana la genunchi este destul de normala, este definita si destul de dezvoltata de la mult ciclism. Va rog sa imi dati niste sfaturi pentru a rezolva problema. Dau funda garantat!
PS: eu mereu am fost slab si cand ma ingras pun doar in partea de sus a corpului si daca fac niste exercitii anume imediat se pune musculatura pe acea zona, mananc foarte des insa nu se pune grasime.

Răspuns Câştigător
| UnNumeCaToateAltele a răspuns:

Genoflexiuni. Si iti pui niste greutati cu nisip pe picioare. Si te pui pe un toc si te ridici pe varfuri.