| Stelistull a întrebat:

Sunt din Iasi si caut echipamente de fotbal pentru copii.As dori niste exemple de magazine,unde as putea gasi.(Jambiere,Tricou, Pantaloni).Sa nu fie chiar scumpe si nici de acum 2, 3 ani ofertele. Daca se poate linkul-ul magazinului daca nu, nu e o problema! Doar numele magazinului si adresa(optional big grin). Mersi mult!

PS:Sirajul din Iasi a luat foc nu se mai gasesc acolo sad sad
PSbig grinau fundita :X

Răspuns Câştigător
| Mikiee a răspuns:

Ai incercat in Iulius la Adidas? este si un Nike langa Diverta. sau in Decatlon, acolo sigur gasesti.
Sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
| echipamentedefotbal a răspuns:

Echipamentedefotbal.com