| Margarina1 a întrebat:

Sunt Din Timisoara si caut Sportul Fotbal American Cine stie Unde se Practica Dau fundita plz am mare nevoie

3 răspunsuri:
| Catalynutzzz a răspuns:

In Americasmug

| Darkmagic a răspuns:

Fotbalul american e sportul lor national si nu se practica decat in SUA. NU in Romania si nici in alta tara. Nu exista o Federatie pentru aceasta disciplina sportiva, si nefiind legiferat, NU exista ca sport. Nu sunt cluburi, nu sunt antrenori, nu exista echipament, stadioane, etc, cablate pe asa ceva.

| Margarina1 explică:

Am Gasit Eu Eu In TImisoara big grin nu mai este Nevoie